Kontakta oss:

Botkyrka Motorklubb
Box 132
14622 Tullinge
info@botkyrkamk.se

Viktigt!!!
Om du flyttar så glöm ej att ändra din adress hos klubben då detta inte sker per automatik.
Detta gör du genom att skicka ett mail till
ekonomi@botkyrkamk.se 
med din nya adress.
Ange även en aktuell mailadress också tack!


 

Styrelse:
Pelle Karlsson - Ordförande
Viktor Åstrand - Sekreterare
Roger Pellebergs - Kassör
David Castillo - Ledarmot
Kent Andersson - Ledamot
Christoffer Barret - Ledamot
Rickard Sjözing - Ledamot
Tomas Haverinen - Ledamot 

 


ordforande@botkyrkamk.se

sekreterare@botkyrkamk.se
ekonomi@botkyrkamk.se


 

Ekonomi, Medlemsavg., adressändring mm. 

Sektionsledare:
Cross - David Castillo
Enduro -Thomas Haverinen
Folkrace - Erik Lindholm
Offroad - Peter Bollnert
Supermoto - Fredrik Palm
RB - Michael Kronoström

 


cross@botkyrkamk.se

enduro@botkyrkamk.se
folkrace@botkyrkamk.se
offroad@botkyrkamk.se
fredrik@bmksupermoto.se
rc@botkyrkamk.se



 

Banansvariga:
Cross - Styrelsen tillfälligt
Enduro - Leif Mattsson 
Folkrace - Rickard Jonsson
Supermoto - Christoffer Barret

 


banansvarigcross@botkyrkamk.se

banansvarigenduro@botkyrkamk.se
banansvarigfolkrace@botkyrkamk.se
banansvsupermoto@botkyrkamk.se

Övriga poster:
Öppethållarlista - Pelle Karlsson
Web/Admin - Peter Bollnert
Barn & ungd. - Roger Pellebergs
Valberedningen
Forumet

 


oppethlista@botkyrkamk.se

webmaster@botkyrkamk.se
barnungdom@botkyrkamk.se
valberedningen@botkyrkamk.se
forum@botkyrkamk.se